خوش آمده اید به

کلینیک کسب و کار

شرکت مشاوره و کارآفرینی آمایش سلامت سرزمین با مجوز رسمی از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با بهره‌گیری از سرمایه‌های انسانی متخصص و کارآزموده یکی از برترین شرکت‌های مشاوره با توان انجام خدماتی منطبق با استانداردهای ملی و بین‌المللی با رعایت منافع کلیه دینفعان در منطقه می باشد..

آموزش

یک توضیح کوتاه درباره سرویس مورد نظر در اینجا بنویسید تا کاربران با سرویس مورد نظر شما سریع آشنا شوند.

استاندارد ایزو (ISO)

مشاوره، ممیزی و ثبت و صدور گواهینامه استاندارد های بین المللی ایزو (ISO)، استاندارد محصول اتحادیه اروپا ( CE MARK)

طرح توجیهی

یک توضیح کوتاه درباره سرویس مورد نظر در اینجا بنویسید تا کاربران با سرویس مورد نظر شما سریع آشنا شوند.

نام سایت

آیا مشاوره اختیاری است یا الزامی ؟

امروزه بهره مندی از مشاوره های کسب و کار به عنوان بخشی جدا ناپذیر از هر بنگاهی به شمار می رود و عدم به روز رسانی تکنیک های کسب و کار ، عمر اقتصادی بنگاه را کوتاه خواهد کرد. امروزه تمام بنگاه های اقتصادی کوچک، متوسط و بزرگ سعی در کسب سهم بازار در ارائه محصولات و خدمات خود دارند که این امر دیگر تصادفی نخواهد بود و باید پذیرفت که تکنیک های کسب و کار بخش عظیمی از قواعد بازار را تصاحب کرده اند و عدم توجه به استانداردها و شاخص های قابل اندازه گیری نتیجه ای جز حذف تدریجی بدنبال نخواهد داشت.


ادامه دارد ...

مدیر عامل شركت تاندگیل در گفتگویی اختصاصی با معین

شركت تاندگیل با هدف تحقیقات، مشاوره، آموزش و توسعه پایدار و ارتقای سطح علمی و عملی بهره برداران و بكارگیری تكنولوژی های نوین ارتباطی و اینترنتی مشغول فعالیت میباشد

دکتر حسین متقی طلب مدیر عامل اولین شرکت تخصصی توسعه اصلاح نژاد دام گیلان ، دارای  کوله باری از خدمات ارزنده آموزشی و ترویجی ،تدریس ،مدیریت،مشاوره،تحقیق و پژوهش و مجری طرحهای سازمان یافته  ترویجی سازمان جهاد کشاورزی و مهارتی سازمان آموزش فنی وحرفه ای استان گیلان است . وی در دوران دانشجویی حضوری فعال در انجمن اسلامی دانشگاه گرمسار  داشت و پس از فارغ  التحصیلی در رشته دکتری دامپزشکی در سال 1383 از این دانشگاه  در حین سپری نمودن دوران  خدمت نظام وظیفه در سازمان دامپزشکی  شهرستان فومن به عنوان کلینیسین  دامپزشکی در شهرستان رشت- بخش سنگر مشغول به فعالیت  گردید و با تعمیم گستره فعالیت خود  در استان  گیلان در سال 1384 شرکت خدمات فنی و مهندسی ، آموزشی  ترویجی توسعه اصلاح نژاد دام گیلان را  ثبت نمود، و در همین راستا بعنوان دبیر انجمن صنفی کارفرمایی شرکتهای ترویج و خدمات کشاورزی استان گیلان منصوب گردید .  وی در چند سال اخیر به اجرای پروژه ها و طرحهایی همچون اصلاح نژاد دام روستایی ، تجهیز و توسعه واحد های دامداری صنعتی و نیمه صنعتی ، ثبت مشخصات واحد های مذکور و.... به  تداوم  و دوام یافتن  این مضمون علمی و اجتماعی همت گماشت .  وی با اعتقاد به ضرورت  جبران  عقب ماندگی های  علمی و آموزشی زحمتکشان این عرصه مهم، تمام توان خود را  برای خدمت به مردم  به کار گرفت و از این  رهگذر به عنوان مدیر عامل شرکت توسعه اصلاح  نژاد دام گیلان مشغول به فعالیت می باشد.
وی  در سال 1387 به عنوان  عضو رسمی شورای نظام دامپزشکی  استان گیلان برگزیده شد و با هدف  حفظ اصول و مبانی دامپزشکی غیر دولتی و سازماندهی تشکیلات دامپزشکی غیر دولتی  فعالیت خود را در این عرصه ادامه داد .
مدیر عامل شرکت توسعه اصلاح نژاد دام گیلان در گفتگویی اختصاصی با معین و با  اشاره به اینکه خصوصی‌سازی، فرایندی اجرایی، مالی و حقوقی است كه دولت‌های بسیاری از كشورهای جهان، از آن برای انجام اصلاحات اقتصادی و نظام اداری كشور، استفاده می‌كنند،خصوصی‌سازی راحاكی از تغییر در تعادل بین حكومت و بازار به نفع بازاردانست.
دکتر حسین متقی طلب خصوصی‌سازی را شیوه‌ای برای افزایش كارایی (مالی و اجتماعی) عملیات یك مؤسسه اقتصادی دانست .

وی  مكانیسم عرضه و تقاضا و بازار در شرایط رقابتی را موجب به‌كارگیری بیشتر عوامل تولید، افزایش كارایی عوامل و تولید بیشتر و متنوع‌تر كالاها و خدمات و نیز كاهش قیمت‌ها عنوان کرد. به گفته وی این پیش‌بینی‌ها، به دلیل مبانی تئوریك و علمی در سطح اقتصاد خرد و نیز تجربه دیگر كشورها، امری پذیرفته شده و چرایی آن قابل پاسخ و اثبات است.
وی متذکر شد: نكته غامض و پیچیده در خصوصی‌سازی، چگونگی انجام آن بویژه با توجه به مسئله انتقال مالكیت و نیز چگونگی شكل‌گیری بخش خصوصی در جامعه است.وی جهت  تحقق هر چه بهتر خصوصی‌سازی اقدامات زیر را  به‌ طور «همزمان» تاکید کرد.
-تقویت حقوق مالكیت خصوصی، تغییر ساختار شركت‌ها، آزادسازی و مقررات‌زدایی، اصلاح مقررات، اصلاح ساختار مالی (بویژه بازار سرمایه) و بازار نیروی كار، تشویق و هدایت عمومی در زمینه توسعه بخش خصوصی، به منظور تحریك رقابت و ورود تولیدكنندگان به بازار، واگذاری مؤسسات عمومی دولتی به بخش خصوصی (تغییر مالكیت)از مواردی بود که متقی طلب در این زمینه به آن اشاره کرد.

وی همچنین با اشاره به ارائه بستر مناسب حمایتی دولت تصریح کرد: تشكیل و یا اصلاح نهادها، سندیكاها، انجمن‌ها، مراكز و... كه دولت بتوانند طبق «برنامه» مساعدت‌هایی مالی و غیرمالی را به بخش خصوصی ارائه كنند در دو قالب حمایت های مادی و غیر مادی صورت می گیرد .
وی در خصوص حمایت مادی گفت:حمایت‌های مادی «هدفمند و موقت» می‌توانند به صورت بلاعوض، معافیت مالیاتی یا تخفیف مالیاتی، وام‌های كم بهره و... باشند. و با توجه به ساختار  مالی كشور كه مبتنی ‌بر سیستم بانكی است، همراه ساختن این سیستم با استراتژی خصوصی‌سازی و حمایت از افراد «كارآفرین» و بنگاه‌های خصوصی «كارآمد» امری بسیار ضروری است.
وی همچنین  نكته مهم در این وضعیت را  ارائه برنامه تجاری و توسعه از سوی بخش خصوصی و نظارت و كنترل بر حمایت‌ها، طبق برنامه اعلام کرد .

وی حمایت‌های غیرمادی را نیز كه با تشكیل و یا اصلاح و تقویت نهادها و مراكزی در ابعاد و زمینه‌هایی همچون، اطلاع‌رسانی (داخلی و بین‌المللی)‌، تأمین اجتماعی و بیمه بیكاری ،آموزش حرفه‌ای و تخصصی، مشاوره و راهنمایی امکان پذیر دانست.

مدیر عامل شرکت توسعه و اصلاح نژاد گیلان با بیان اینکه در کشور ما علیرغم حضور چشمگیر صنایع کوچک در ساختار صنعتی آن(حدود94 درصد واحدهای صنعتی کشور را صنایع کوچک تشکیل میدهند )، این واحدها با معضلات متعدد و عقب ماندگیهایی روبه‌رو هستند، و به بررسی  اهمیت واحدهای کوچک در ایران از دو بعد کمی و کیفی پرداخت و خاطر نشان کرد:از بعد کمی، درصد بسیار بالایی از شرکتهای موجود در کشور ما و بسیاری از کشورهای جهان را واحدهای کوچک و متوسط تشکیل می‌دهند و تعداد شاغلان این واحدها قابل توجه است.
وی اضافه کرد:همچنین ارزش افزوده‌ای که این واحدها تولید می‌کنند در کشورهای مختلف، چیزی بین یک سوم تا نیمی از ارزش افزوده کل کشور را تشکیل می‌دهد.
وی یادآورشد: از بعد کیفی، تنها به دلیل آنکه، بخش خصوصی معمولاً برای ایجاد واحدهای بزرگ امکانات کافی ندارند این واحدها می‌توانند بخش خصوصی را در سرمایه‌گذاریها تشویق کنند.
دکتر حسین متقی طلب افزود: این واحدها همچنین می‌توانند به عنوان ابزار مناسبی برای خصوصی سازی در نظر گرفته شوندو به جهت آنکه امکان شناخت بازار را دارند می‌توانند خود را با نیازهای بازار منطبق کنند . سریع بودن فرایند تصمیم گیری به لحاظ کوچک بودن ،برخورداری از قدرت ابتکار و خلاقیت بیشتر ، موفقیت بیشتر در توزیع فناوری در سطح کشور ،تسریع در تطبیق با فناوریهای لازم و تخصصی بودن از مهمترین ویژگیهای بود که دکتر متقی طلب در این رابطه به آن اشاره کرد.

وی همچنین اخلاق کار را مهمترین عامل فرهنگی درتوسعه اقتصادی، منابع انسانی را  پایه اصلی ثروت ملتها  و سرمایه و منابع طبیعی را عوامل تبعی تولید دانست که سرمایه‌ها را متراکم می‌سازند و از منابع طبیعی بهره‌برداری می‌کنندو سازمانهای اجتماعی – اقتصادی و سیاسی را می‌سازند و توسعه ملی را به پیش می‌برند.

دکتر حسین متقی طلب در بخش دیگری از سخنان خود به معرفی خدمات شرکت توسعه اصلاح نژاد دام گیلان اشاره کردو گفت:
شركت توسعه اصلاح نژاد دام گیلان با هدف تحقیقات، مشاوره، آموزش و توسعه پایدار و  ارتقای سطح علمی و عملی بهره برداران  و بكارگیری تكنولوژی های نوین ارتباطی و اینترنتی مشغول فعالیت شد. گسترش فرهنگ بکار گیری اصول علمی در پیاده سازی طرح ها  و كاربرد آنها در ممیزی بهداشتی دامپزشکی ،كشاورزی ، دامپروری و منابع طبیعی و آموزش و مشاوره مبانی تخصصی و اجرای پروژه های عملیاتی و میدانی از دیگر اهداف فعالیت این شرکت عنوان شد .وی ابراز امیدواری کرد :این شركت با بكارگیری افراد مجرب و متخصص در زمینه های مختلف دامپزشکی – دامپروری و کشاورزی  در آینده ایی نزدیك زمینه های پیشرفت تخصصی هر یك از مشاغل و صنایع مرتبط را بوجود آورد تا از این طریق پاسخی به نیاز عمومی مشتریان خود و جلب رضایت دامداران  كشاورزان، تولید كنندگان، بهره برداران و مدیران داشته باشد.

دکتر متقی طلب خاطر نشان کرد :شركت توسعه اصلاح نژاد دام گیلان ، با مجموعه ای از فارغ التحصیلان جوان، علاقمند و مجرب در زمینه های تخصصی دامپزشکی ، دامپروری، کشاورزی، زراعت ، باغبانی، اقتصاد، کامپیوتر، برنامه نویسی، گرافیک و همچنین با داشتن تجربه در قالب واحدهای ممیزی خدمات بهداشتی دامپزشکی مشاوره و ارائه خدمات فنی و تخصصی دامپروری و کشاورزی، آموزش علمی-کاربردی مبانی تخصصی  دامپزشکی ، دامپروری ، کشاورزی و منابع طبیعی با شیوه های نوین ، مطالعه، طراحی و اجرای پروژه های مطالعاتی، تحقیقاتی و اجرایی در سطوح ملی و استانی، تهیه منابع و استانداردهای علمی و فنی کشاورزی و منابع طبیعی،تهیه طرح های توجیهی فنی - اقتصادی، پیشنهادی و تحقیقاتی آماده ارائه خدمات به سازمان های دولتی، مراكز آموزشی، شركت های خصوصی، انجمن ها، اصناف، تعاونی ها و مراكز خدماتی می باشد.

مدیر عامل شرکت توسعه اصلاح نژاد دام گیلان در خصوص واحد ممیزی خدمات بهداشتی دامپزشکی اظهار داشت :
در راستای آئین نامه اجرائی ماده 94 قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران مصوب هیئت وزیران ، و پیرو  صدور مجوز شماره 6121 /الف /18 /24 / 212  مورخ  3/4/88 از طرف اداره کل دامپزشکی استان گیلان    در مرحله  اول ممیزی مراکز عرضه فرآورده های خام دامی به شرکت  توسعه اصلاح نژاد دام گیلان واگذار گردید  که از اهداف آن  ، انطباق مراکز عرضه با معیار های بهداشتی دامپزشکی  با اخذ کد بهداشتی دامپزشکی و صدور تاییدیه بهداشتی دامپزشکی می باشد .
وی افزود: با توجه به فعالیتهای صورت گرفته تا به امروز 520  واحد صنفی در شهرستان رشت دارای کد شناسایی و تاییدیه بهداشتی دامپزشکی می باشند ( مراکز واجد تائیدیه بهداشتی دامپزشکی ، مراکز مورد تائید جهت تامین فراروده های خام دامی  عموم مردم در سطح شهر به شمار می آیند که بزودی از طریق مراجع ذیصلاح به شهروندان عزیز معرفی خواهند شد )   58 واحد صنفی تا کنون هیچ گونه اقدامی از سوی متصدیان جهت اخذ تایدیه بهداشتی دامپزشکی صورت نگرفته است که با هماهنگی اداره کل دامپزشکی استان گیلان به مراجع ذیصلاح جهت برخورد قانونی معرفی شده اند .
                                                                  
وی تصریح کرد :در مرحله دوم پیرو مجوز اداره کل دامپزشکی استان گیلان از تاریخ 20/10/88 ،  بخش ممیزی صدور پروانه اشتغال به حمل فراورده های خام دامی در استان گیلان به شرکت توسعه اصلاح نژاد دام گیلان محول گردید ه و هدف آن بازدید و بازرسی خوردروهای حمل فراورده های خام دامی مطابق دستورالعمل های ابلاغی سازمان دامپزشکی کشور می باشد.وی متذکر شد:این در حالیست  که  بالغ بر 640 خودرو اعم از  خودرو بهداشت ، خودروی حمل دام سنگین ، خودروی حمل دام سبک ، خودروی حمل جوجه یک روزه ، خودروی حمل شیر در کل استان شناسایی شده که تا به امروز تعدادی از  خودروهای حمل جهت صدور و تمدید پروانه اشتغال به حمل فراورده های خام دامی  به واحد ممیزی شرکت مراجعه و مطابق دستور العمل اقدام لازم صورت پذیرفته است.

مدیر عامل شرکت توسعه اصلاح و نژاد دام گیلان سپسایجاد واحد دامپروری در شرکت توسعه اصلاح نژاد دام گیلان رایکی از کلیدی ترین ارکان شرکت اعلام و هدف آن را ،  ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات  تولیدی  دام در کمترین  زمان  و با حداقل هزینه ها و در نتیجه به حداکثر رساندن سود  در جهت بهره وری برتر مدیریت واحدهای مربوطه اعلام کرد و یادآور شد:   در راستای  این هدف در صنعت دامپروری  نیاز  به انتخاب دام برتر از لحاظ پتانسیل تولیدی  و در نظر گرفتن  وضعیت تیپی و تولیدی  دامها در جهت بهبود  ژنتیکی  دامهای یک  گله می باشد.

وی با بیان اینکه توجه به وضعیت  مدیریتی  دام در  طی طول عمر اقتصادی گله ، یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار اساسی  بر  تولید  دام می باشدتاکید کرد: دامداران صنعتی نیازمند آشنایی کامل با راهکارهای مشاوره ای و مدیریتی صحیح در جنبه های مختلف  در امور مدیریت ،تغذیه ، ژنتیک ، ارزیابی تیپ ، مامایی و کلیه بخشهای دامپروری می باشند .
وی خاطر نشان کرد:به همین  منظور شرکت توسعه اصلاح  نژاد دام گیلان در  قالب قرارداد مدیریت گله های شیری و گوشتی و اجرای عملیات ثبت مشخصات و رکورد گیری واحدهای دامداری   تلاش کرد از جنبه های مختلف مدیریتی نیز مشاوره های لازم را به دامداران ارائه کند.
وی به ارتقاء پتانسیل ژنتیکی  دامهای بومی  گیلان و ثبت مشخصات این دامها  به عنوان دیگر فعالیتهای شرکت اشاره کرد و افزود:دامهای بومی  گیلان از لحاظ مقاومتی در مقابل عوامل بیماریزا در سطح مناسبی قرار دارند  که باید با حفظ این خصوصیت  تلاش در بهبود  تولیدی  این دامها صورت  گیرد.
مدیر عامل شرکت توسعه اصلاح و نژاد دام گیلان تصریح کرد : با توجه به اینکه آمیخته گری نژاد های بومی با نژادهای  خارجی  همیشه سطح تولیدی بیش از میانگین والدین را در پی خواهد داشت در نتیجه شرکت توسعه اصلاح نژاد دام گیلان  در قالب  پروژه توسعه اصلاح نژاد دام روستایی از طرف سازمان جهاد کشاورزی استان تلاش نموده که  عملیات ثبت مشخصات و رکورد گیری را در سطح روستاها به عمل برساند  و بدین  طریق با استفاده از آمیخته گری از سال 86 تاکنون با  دامهایی در استان روبرو می شویم که علاوه بر حفظ توان ژنتیکی  خود در مقابل عوامل بیماریزایی محیطی منطقه ، تولیدی  به نسبت بیشتر از قبل نیز خواهند داشت.
وی اضافه کرد:واحد دامپروری شرکت علاوه بر توجه ویژه به تحول صنعت دامپروری سنتی به دامپروری صنعتی در استان گیلان تلاش کرده  در راستای استفاده از روش‌های مختلف تولید مثل كه محور اغلب آن‌ها تلقیح مصنوعی است، در سال گذشته و سال جاری برنامه‌ریزی تولید مثل در قالب طرح همزمان سازی فحلی گاومیش که در راستای سیاست های اصلاح نژادی  با هدف بهبود بازده تولیدی و تولید مثلی گاومیش می باشد اقدام کند.
به گفته وی  انجام عملیات همزمان‌سازی فحلی طی سال 87 و 88 در شهرستان‌های صومعه‌سرا، ماسال، بندرانزلی و رضوانشهر در حال اجرا می باشد که  این عملیات در 9 گله و روی 30 راس گاومیش ماده با استفاده از اسپرم كلچه‌های برتر ایتالیایی صورت گرفته و  در سال 1387 نخستین گوساله دو رگ با  جنسیت نردر شهرستان ماسال متولد شد.
وی همچنین پروژه توسعه عملیات اصلاح‌نژادی دام‌های گیلان را از برنامه‌های مهم معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد كشاورزی  استان گیلان اعلام کرد که شرکت توسعه اصلاح نژاد دام گیلان در همین راستا گامهای موثر و ماندگاری را برداشته و امید است در آینده نیز بردارد  .

وی در ادامه  به واحد آموزش علمی-کاربردی مبانی تخصصی  نیز اشاره  کرد و آن را فرایندی که طی آن فراگیران به دانش آموختگانی تبدیل می شوندکه توانایی لازم برای انجام وظایف مشخص در جامعه را خواهند داشت دانست وگفت: در بسیاری از مراکز آموزشی ، اهداف آموزشی در سطح " طرح دوره " و " طرح درس " تدوین نشده است که در این حالت مدرس تنها چیزی که می داند این است که باید در مورد یک عنوان خاص ، و در زمان مشخص به فراگیران آموزش دهد به این ترتیب مدرس بر اساس سلایق و عادات تجربی خود به آموزش می پردازد .
دکتر حسین متقی طلب متذکر شد : به همین منظور  از نقاط قابل توجه در واحد آموزش تخصصی شرکت توسعه اصلاح نژاد دام گیلان تدوین اهداف آموزشی بر اساس نیاز سنجی های صورت گرفته در منطقه با همکاری سازمان های فنی و حرفه ای و جهاد کشاورزی می باشد که با هدف کسب مهارتهای  علمی و عملی همراه خواهد بودودر  این مورد گزارشات کاملی از اجرای دوره های استانی و ملی  ارائه خواهد شد . 

مدیر عامل شرکت توسعه اصلاح نژاد دام گیلان در ادامه با اشاره به مشکلات سازمان‌های غیر دولتی گفت :
1 - ضعف امکانات و بنیه ی مالی (ضعف بودجه‌ی ثابت همواره مانعی در راه حرکت و پیشرفت سازمان‌های غیر دولتی بوده است؛ زیرا این سازمان‌ها به طور طبیعی تا حد مشخص و پایینی می‌توانند بر مشکلات مالی اعضای خود اقدام کنند ) . دریافت حق عضویت از اعضاء- دریافت کمک‌های مردمی و بین المللی- انجام برخی از خدمات مطالعاتی و مشاوره ای و دریافت کمک‌های مالی در ازای ارائه‌ی این خدمات- کمک‌های دولت، راه‌هایی است که امروزه سازمان‌های دولتی برای تأمین هزینه‌های مالی خود به کار می‌گیرند،
 2-گم کردن هدف(یک سازمان غیر دولتی بر اساس اهداف خاصی شکل می‌گیرد، اما ممکن است در عمل، تحقق اهداف فراتر از ظرفیت و بینش اعضاء باشد. در این صورت یک سازمان غیر دولتی به پاتوقی برای دید و بازدیدهای بی هدف تبدیل می‌شود که نه برای اعضاء مفید است و نه برای جامعه
 3- ضعف تجربه ( غالب اعضاء و مؤسسین این سازمان‌ها در زمان تشکیل یک سازمان غیر دولتی فاقد تجربه‌ی لازم هستند که این امر به ضعف آموزش، ضعف ارتباطات و نوپا بودن این سازمان‌ها باز می‌گردد. فقدان تجربه می‌تواند یک سازمان غیر دولتی را با مخاطراتی چون انحراف از هدف، فروپاشی، درگیری داخلی و فقدان اعتبار عمومی مواجه سازد.)
 4- ناشناخته ماندن(غالب مردم اطلاعات چندانی در خصوص فعالیت این تشکل‌ها ندارند و از طرفی نمی‌دانند که این تشکل‌ها تا چه حد می‌توانند در زندگی آن‌ها مفید باشند.نتیجه این می‌شود که ارتباط سازمان‌های غیر دولتی با مردم کمرنگ شده و آن‌ها نتوانند آن طور که شایسته است از حمایت‌های مردمی بهره مند شده و به مردم خدمت رسانی کنند و از طرفی مردم نیز به سادگی از کنار این فرصت امتیاز بگذرند.)
دکتر متقی طلب ادامه داد
5 - ضعف آموزش(در غالب جوامع توسعه نیافته، آموزش مناسبی به مؤسسین و اعضای سازمان‌های غیر دولتی داده نمی‌شود و تنها با اعطای مجوز فعالیت به آن‌ها، این سازمان‌ها در جامعه به حال خود رها می‌شوند.)
 6- ضعف ارتباطات(غالب سازمان‌های غیر دولتی ارتباطات کمرنگی با یکدیگر و مراکز اطلاعاتی و پژوهشی دارند و این امر سبب عدم استفاده از تجارب دیگر سازمان‌های دولتی و به روز شدن اطلاعات و برنامه‌های سازمان غیر دولتی می‌شود که خود این امر کارایی و توانمندی آن سازمان را به شدت کاهش می‌دهد.)
 7- ضعف خلاقیت و نوآوری
 8- تعدّد مراکز صدور مجوز(در برخی از کشورها ما مراکز صدور مجوز فعالیت برای سازمان‌های غیر دولتی متعدد هستند و همین امر در نهایت سبب سردرگمی این سازمان‌ها و مبهم بودن حدود اختیارات آن‌ها می‌شود. اگر تنها مرجع رسمی و دولتی مشخص مسئولیت صدور مجوز سازمان‌های غیردولتی رابر عهده داشته باشد، بحث قانونمندی این سازمان‌ها و نظارت بر آن‌ها به طور شفاف‌تری صورت خواهد گرفت و نهادهای دولتی نیز برپایه  به رسمیت شناختن سازمان‌های غیردولتی شرایط بهتری خواهند داشت را از عمده ترین مشکلات موجود عنوان کرد .

دکتر متقی طلب ،مدیر عامل شرکت توسعه اصلاح نژاد دام گیلان درپایان با اظهار خرسندی از تمام کسانی که او را در این عرصه یاری کردند تشکر وقدر دانی کردوگفت:جا دارد در این جا صمیمانه از دکترعلی بشری معافی ، مدیر کل دامپزشکی استان گیلان ؛ دکتر رسول شمشادی ، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان ؛ مهندس اردشیرروحی ، مدیر کل سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان ؛ مهندس مجید غلامی ، معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان ؛ مهندس گلشنی، جانشین معاونت بهبود تولیدات دامی استان گیلان ؛ دکتر عدالت زاده ، معاون فنی اداره کل دامپزشکی استان گیلان ؛ مهندس مهدی زاده ، مدیریت امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان ؛ مهندس قاسمیان ، مدیریت ترویج و نظام بهره برداری سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان ؛ مهندس جعفری ، ریاست مرکز آموزش کشاورزی امام خمینی(ره) رشت تقدیر وتشکر نمایم  و ازپرسنل زحمتکش و دلسوز شرکت توسعه اصلاح نژاددام گیلان که خالصانه برای این شرکت تلاش می کنند  قدر دانی کنم.

انتهای پیام/ روابط عمومی گروه آموزشی تاندگیل
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

نمونه کارهای ما

عنوان عکس

عنوان محصول مورد نظر در اینجا

یک توضیح کوتاه برای محصول خود را در اینجا وارد نمایید

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

عنوان محصول مورد نظر در اینجا

یک توضیح کوتاه برای محصول خود را در اینجا وارد نمایید

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

عنوان محصول مورد نظر در اینجا

یک توضیح کوتاه برای محصول خود را در اینجا وارد نمایید

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

عنوان محصول مورد نظر در اینجا

یک توضیح کوتاه برای محصول خود را در اینجا وارد نمایید

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

عنوان محصول مورد نظر در اینجا

یک توضیح کوتاه برای محصول خود را در اینجا وارد نمایید

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

عنوان محصول مورد نظر در اینجا

یک توضیح کوتاه برای محصول خود را در اینجا وارد نمایید

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

عنوان محصول مورد نظر در اینجا

یک توضیح کوتاه برای محصول خود را در اینجا وارد نمایید

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

عنوان محصول مورد نظر در اینجا

یک توضیح کوتاه برای محصول خود را در اینجا وارد نمایید

مشاهده جزئیات

ویژگی خدمات ما

باکس اول

یک توضیح کوتاه در اینباره می توانید در اینجا بنویسید تا کاربران با ویژگی کار شما آشنا شوند

باکس دوم

یک توضیح کوتاه در اینباره می توانید در اینجا بنویسید تا کاربران با ویژگی کار شما آشنا شوند

باکس سوم

یک توضیح کوتاه در اینباره می توانید در اینجا بنویسید تا کاربران با ویژگی کار شما آشنا شوند

باکس چهارم

یک توضیح کوتاه در اینباره می توانید در اینجا بنویسید تا کاربران با ویژگی کار شما آشنا شوند

نام سایت

تماس با ما

برای ارتباط با ما می توانید همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 عصر از اطلاعات زیر استفاده نمایید، همه روزه به جز روزهای تعطیل آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان هستیم و شما می توانید هرگونه سوالی را با ما مطرح نمایید:

  • تلفن: 098212345678
  • موبایل: 09919876543
  • فاکس: 09821987654
  • ایمیل: myemail@siteemail.com
  • آدرس پستی: ایران - تهران - اتوبان اول - خیابان دوم - کوچه سوم - پلاک 4
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات